Dzień Babci i Dziadka 2019
Klasa 1,2 i Zerówka przygotowały dla najukochańszych Dziaków i Babć specjalny koncert. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły do utworów z okresu młodości szacownych gości. Było bardzo liryczne i romantycznie.
Dzień Kubusia Puchatka 2019
Dziś obchodziliśmy święto najbardziej znanego misia świata. Każdy mógł zaprezentować swoje książki o Puchatku, a także maskotki z tym sympatycznym misiem i jego przyjaciółmi. Odbyła się również degustacja miodu. To był wyjątkowo słodki dzień.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019
Pomagamy, jak potrafimy! Dziś nasi Rodzice grali "dla małych dzieci i bez focha". "Czerwony Kapturek" wzbudził zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Serdecznie dziękujemy wszystkim fantastycznym ludziom- tym na scenie i tym poza nią, dzięki którym to przedstawienie powstało. Pomaganie jest proste!
Europejskie Centrum Solidarności
W piątek 11.01.2019 klasa 2 wybrała się do Gdańska i uczestniczyła w warsztatach pt. Dalekomorskie podróże w ECS. Dzieci poznały rożne rodzaje statków, ich trasy a także utrwaliły wiedzę na temat kontynentów. Druga część zajęć odbyła się w centrum zabaw. Tu tez wszystko miało związek ze statkami. Idąc do ECS zwróciliśmy uwagę na portowe żurawie oraz Pomnik Poległych Stoczniowców 1970.
Olimpusek 2019
8.11.2019 uczniowie klasy 2 uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z Języka angielskiego. W głowie był ogromna, w rozwiązywaniu testu pomagały zaś nietuzinkowe długopisy. Na wyniki musimy poczekać ponad miesiąc
Spotkanie z olimpijczykiem
W czwartek, 10.01.2019 odwiedził nas słynny polski żeglarz pan Paweł Kołodziński. Jest on zawodnikiem Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie 49er. Reprezentuje klub AZS AWFiS Gdańsk. Reprezentował nasz kraj podczas Olimpiady w Londynie w 2012 r. oraz w Rio w 2016 r. Opowiedział nam o swojej pasji, jaką jest żeglarstwo, o udziale w olimpiadach oraz o codziennych treningach. Każdy z nas mógł obejrzeć zdobyte przez Pana Pawła medale oraz poćwiczyć, jak nasz gość. Dziękujemy naszym trenerom- Pani Magdzie i Panu Bartkowi za zorganizowanie wspaniałego spotkania